Kim Kardashian w modnych koronkowych spodniach z Wolforda i z torebką od Hermesa

Fot. Backgrid/FORUM

Kim Kardashian została zauważona przez paparazzich, jak w środę 3 maja wybrała się do kliniki piękności w los Angeles. Gwiazda reality show ubrana była w czerń od stóp do głów. 

Podstawą stylizacji była długa marynarka w formie płaszczyka, która pochodziła z Comme des Garcons. 

Kim Kardashian dobrała do niej koronkowe czarne spodnie, bardzo modne w tym sezonie wiosenno-letnim. Niedawno w białych koronkowych spodniach pojawiła się na jednej z imprez Katie Holmes.

Spodnie pochodziły z Wolforda i można je kupić TUTAJ za ok. 1200 zł.

Stylizacji dopełniała czarna lakierowana torebka od Hermesa z imitacji krokodylej skórki.

Seksownie i kobieco.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.