Salma Hayek w bajecznie kolorowej sukience w kwiaty od Gucciego na premierze filmu “How To Be a Latin Lover”

Fot. Backgrid/FORUM

Nie mogło zabraknąć Salmy Hayek na premierze filmu How To Be a Latin Lover, która odbyła się w środę 3 maja w Teatro Metropolitan w Meksyku. Aktorka gra w tej komedii rolę Sary. 

Na premierze Salma Hayek wystąpiła w bajecznie kolorowej czerwono-różowo-pomarańczowej sukience, oczywiście od Gucciego. Gwiazda jest wierna tej marce, w której dyrektorem jest jej mąż.

Kreacja była idealna na kobiecą figurę Salmy Hayek. Podkreśliła jej kobiece atuty, a rozkloszowana spódnica zdobiona falbaną świetnie zamaskowała szerokie biodra.

Salma Hayek dobrała do niej pomarańczowe satynowe sandałki, oczywiście na niebotycznym słupku i platformie oraz aksamitną fioletową torebkę w kształcie puzderka.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.