Julia Wróblewska w koronkowej sukience marki Zaquad. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

W czwartek 11 maja odbył się w Warszawie dzień prasowy marki Zaquad. Nie mogło na nim zabraknąć gwiazd, a wśród nich była Julia Wróblewska, młoda gwiazda serialu M jak Miłość. 

Na imprezie aktorka wystąpiła w czarnej koronkowej sukience marki Zaquad.

Kreacja miała długie rękawy i rozkloszowanymi mankietami oraz marszczoną spódniczką, zdobioną falbaną na wysokości bioder.

Jest teraz na wyprzedaży, można ją kupić TUTAJ za 440 zł.

Młoda aktorka dobrała do niej proste lakierowane szpilki w kolorze nude. Szkoda, że nie zdecydowała się na prostsze i lżejsze sandałki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.