Karolina Szostak w skórzanej mini i tiszercie marki Diesel na premierze nowego motocykla

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

W czwartek 11 maja w luksusowym domu handlowym Vitkac w Warszawie odbyła się premiera nowego motocykla Ducati Diavel Diesel, zaprojektowanego we współpracy z marką Diesel. Na premierze w butiku Diesla pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich była Karolina Szostak. 

Dziennikarka stacji Polsat wystąpiła na wydarzeniu w skórzanej mini z suwakiem z przodu, która pochodziła oczywiście z butiku marki Diesel. 

Karolina Szostak dobrała do niej czarny tiszert ze znakiem pioruna na dekolcie oraz z ciekawymi przetarciami na ramionach. Również tej samej marki co spódnica.

Stylizacji dopełniały fioletowe sandały na platformie, które wydawały się zupełnie nie pasować do tej rockowej stylizacji.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.