Victoria Beckham w plisowanej spódnicy w modnym kolorze navy blue. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. Backrid, The Mega Agency/FORUM

Victoria Beckham została zauważona w czwartek 11 maja w Nowym Jorku. projektantka i celebrytka przyleciała w swoich biznesowych sprawach. Wyglądała świetnie w komplecie ze swojej najnowszej kolekcji. 

Victoria Beckham wybrała plisowaną spódnicę i cieniutkiego jedwabiu w modnym kolorze navy blue.

Spódnicę można kupić TUTAJ za 523 dolary.

Dobrała do niej granatowy sweter w tym samym odcieniu oraz elegancką białą bluzkę koszulową. Projektantka świetnie potrafi uatrakcyjnić stylizację, wprowadzając drobną zmianę – tu podciągnęła rękawy swetra, eksponując szerokie białe mankiety bluzki.

Stylizacji dopełniały czarne botki na obcasie oraz torebka – walizeczka w tym samym kolorze, również pochodząca z kolekcji projektantki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.