Penelope Cruz w białej sukience od Davida Komy promuje swoją kolekcję torebek. Zobacz, gdzie kupić jej kreację

Fot. Zumapress/FORUM

Penelope Cruz promowała włoską markę Carpisa, która specjalizuje się w torebkach i walizkach, we wtorek 9 maja w we włoskiej ambasadzie w Madrycie. Nic dziwnego, skoro hiszpańska aktorka zaprojektowała limitowaną kolekcję torebkę pod tą marką na Wiosnę 2017.

Na tę okazję Penelope Cruz wystąpiła w białej letniej sukience od Davida Komy z aktualnej kolekcji Resort 2017.

Sukienka na delikatnych podwójnych ramiączkach miała rozkloszowaną spódnicę zdobioną kontrastowymi czarnymi ażurowymi wstawkami.

Można ją kupić TUTAJ za ok. 1200 funtów.

Niestety, śliczną i dość nowoczesną stylizację popsuły źle dobrane akcesoria.

Biała torba z czarnymi lamówkami marki Carpisa była zbyt ciężka do tej stylizacji. Szkoda, że aktorka nie zdecydowała się na subtelniejszą kopertówkę ze swojej nowej kolekcji dla Carpisy.

Ładny efekt popsuły też czarne sandałki, które były zdecydowanie zbyt małe na gwiazdę.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.