Rihanna w naturalnym futrze od Diora na pokazie kolekcji w gorącej Kalifornii

Fot. Reuters/FORUM

Długa lista celebrytów zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie nowej kolekcji Dior Cruise na Jesień 2018, która odbyła się w czwartek 11 maja w Calabasas w Kalifornii. Wśród nich była również Rihanna.

Piosenkarka wystąpiła w futrze-swetrze z naturalnego lisa. Kreacja pochodziła oczywiście z najnowszej kolekcji Diora na Jesień 2018.

Rihanna dobrała do niej dżinsowe spodnie i masywną biżuterię w formie ogromnych pierścieni.

Odważna stylizacja, bo coraz mniej celebrytów decyduje się na noszenie naturalnych futer. Stylizacja była też nieco śmieszna, bo temperatura w Calabasas waha się teraz od 14 do 22 stopni Celsjusza.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.