Rzadko bywająca na ściankach Michelle Pfeiffer w garniturze od Monse na premierze filmu “Arcyoszust”

Fot. Bacgrid/FORUM

Michelle Pfeiffer nie mogło zabraknąć na premierze filmu Arcyoszust, w którym gra ona wraz z Robertem de Niro jedną z główną ról. Amerykańska aktorka bardzo rzadko pojawia się na czerwonych dywanach, ale tym razem zrobiła wyjątek, żeby promować swój film. Premiera odbyła się w czwartek 11 maja w Nowym Jorku.

Aktorka, która skończyła niedawno 59 lat, wyglądała świetnie w czarnym garniturze od Monse z kolekcji Jesień 2017. 

Dwurzędowy garnitur miał marynarkę z mocno podkreślonymi ramionami, lekko dopasowaną w talii. Spodnie miały modne w tym sezonie szerokie nogawki.

Michelle Pfeiffer dobrała do niego satynowe sandałki na platformie oraz prostokątną kopertówkę zdobioną kryształkami.

Wyrafinowana elegancja, zawsze bezpieczna i pozbawiona szaleństwa.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.