Klasyczna elegancja Victorii Beckham w garniturze z jesiennej kolekcji na ulicach Nowego Jorku

Fot. Backgrid/FORUM

Victoria Beckham została zauważona przez paparazzich w piątek 12 maja w Nowym Jorku, jak wybrała się na spotkanie ze swoimi znajomymi. Jak zwykle wyglądała bardzo szykownie i elegancko w szarym garniturze ze swojej kolekcji na Jesień 2017.

Komplet z jesiennej kolekcji nie jest jeszcze dostępny w sklepie internetowym Victorii Beckham.

Do marynarki w delikatną kratkę stylu oversize projektantka dobrała spodnie z szerokimi nogawkami, które będą bardzo modne w przyszłym sezonie.

Stylizacji świetnie dopełniała przezroczysta szyfonowa bluzka koszulowa.

Białe szpilki i ciemna kopertówka były idealnymi wisienkami na torcie.

Elegancko, stylowo i nowocześnie.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.