Kourtney Kardashian w skórzanych spodniach od Tome i w topie Vataniki z futrzanymi rękawkami

Fot. x17online/FORUM

Kourtney Kardashian została zauważona przez paparazzich, jak w środę 10 maja wybrała się ze swoją słynną siostrą Kim na obiad do restauracji Catch w West Hollywood. Gwiazda reality show, która nie słynie z dobrego gustu i zazwyczaj wybiera sportowe stylizacje, tym razem pozytywnie zaskoczyła swoich fanów.

Kourtney Kardashian wybrała czarny zamszowy top marki Vatanika z futrzanymi ramiączkami. Pochodzi on z kolekcji Jesień-Zima 2017.

Dobrała do niego skórzane spodnie nowojorskiej marki Tome z modnymi szerokimi nogawkami i szerokim paskiem w talii.

Stylizacji dopełniały czarne szpilki.

Nowocześnie i z pazurem.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.