Modelka Bella Hadid w młodzieżowej stylizacji od Chrome Hearts z elementami retro na ulicach Londynu

Fot. Backgrid/FORUM

Bella Hadid została zauważona przez paparazzich, jak opuszczała swój hotel w Londynie w piątek 12 maja. Amerykańska modelka, która zazwyczaj wybiera proste casualowe i sportowe stroje, tym razem zdecydowała się na kobiecą elegancję. 

Wybrała skórzaną czarną mini od Chrome Hearts – amerykańskiej marki młodzieżowej.

Biały top ze znakiem krzyża, charakterystycznym dla tej firmy, również pochodził od nich.

Do nowoczesnego młodzieżowego stroju Bella Hadid świetnie dobrała czarny sweter w stylu retro z kołnierzem i mankietami zdobionymi futerkiem.

Idealnie pasowała do tego skórzana torebka mini, również wykończona czarnym futrem.

Stylizacji dopełniały eleganckie czarne szpilki z delikatnym sznurowaniem z przodu, które pochodzą od Saint Laurenta. 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.