Małgorzata Socha w modnej kwiecistej marynarce z Zary. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. FORUM GWIAZD/FORUM, Zara.com

Małgorzata Socha wróciła już do formy po porodzie i zaczęła pojawiać się w mediach i na ściankach fotoreporterskich. W sobotę 13 maja gościła w Pytaniu na śniadanie stacji TVP2, gdzie mówiła m.in. o tym, dlaczego kobiety kochają biżuterię. 

W programie Małgorzata Socha wystąpiła w wielokolorowej marynarce z Zary z kwiatowym printem. To bardzo modny wzór tej wiosny.

Luźny fason świetnie ukrywał nadprogramowe kilogramy, których aktorce nie udało się jeszcze zrzucić po porodzie.

Marynarkę można kupić TUTAJ za 239 zł.

Świetnie pasował do niej biały tiszert w serek oraz niebieskie dżinsy.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.