Ania Wendzikowska w sukience od Square 13 na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Ania Wendzikowska, dziennikarka stacji TVN, przebywa teraz w Cannes, gdzie zaczął się 70. Festiwal Filmowy 2017. W czwartek 18 maja dziennikarka przeprowadzała swoje pierwsze wywiady z gwiazdami. 

Ania Wendzikowska wyglądała świetnie w letniej sukience polskiej marki Square 13. Pastelowa sukienka ma delikatny beżowo-pomarańcowo-niebieski wzór, luźną górę i spódnicę z dwóch falban.

Kreację Rosalia można kupić TUTAJ za 149 zł.

Ania Wendzikowska dobrała do niej beżowe szpilki od Valentino.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.