Emily Ratajkowski w sukni w kolorze szampana od Twinset na ceremonii otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes

Fot. The Mega Agency/FORUM

Wczoraj, w środę 17 maja ruszył 70. Festiwal Filmowy w Cannes 2017. Na ceremonii otwarcia pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich była Emily Ratajkowski. 

Ceremonia otwarcia była jednocześnie premierą filmu Ismael’s Ghosts. 

Na czerwonym dywanie Emily Ratajkowski wystąpiła w sukni marki Twinset. Kreacja w kolorze szampana była inspirowana bieliźnianą szafą i miała wysokie rozcięcie na udzie.

Gwiazda dobrała do niej proste satynowe sandałki, a wyrafinowanej elegancji dodał kreacji piękny masywny naszyjnik z rubinami i szmaragdami.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.