Kim Kardashian w ekstrawaganckiej kamizelce od Chalayana promuje reality show swojej siostry “Życie Kylie”

Fot. The Mega Agency/FORUM

Kim Kardashian była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji nowej oferty NBC Universal w poniedziałek 15 maja w Nowym jorku. Siostry Kardashian promowały tam nowy show z udziałem ich młodszej siostry – Życie Kylie. 

Rzadko kiedy Kim Kardashian ma udane stylizacje, ale tę należy do nich zaliczyć.

Gwiazda reality show wybrała ekstrawagancką czarną kamizelkę z głębokim dekoltem i wycięciami na rękawach, która pochodziła od Chalayana. 

Do tego dobrała dopasowane czarne spodnie z butami od Balenciagi. 

Nowocześnie i oryginalnie.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.