Pippa Middleton w koronkowej kreacji od Gilesa Deacona wzięła ślub z Jamesem Matthewsem

Fot. Reuters/FORUM

W sobotę 20 maja w kościele św. Marka w Englefield, na zachodzie Londynu odbył się długo wyczekiwany ślub Pippy Middleton z Jamesem Matthewsem. Przepiękną suknię ślubną siostrze brytyjskiej księżnej Catherine zaprojektował brytyjski designer Giles Deacon, który specjalizuje się w kreacjach Couture. 

33-letnia Pippa wprost promieniała ze szczęścia. I nic dziwnego, miała przepiękną kreację oraz niemal królewski ślub.

Koronkowa suknia z kwiatowym wzorem miała dopasowaną górę, króciutkie rękawki i niewielką stójkę pod szyją. Spódnica była rozkloszowana, a całość zdobiona malutkimi perełkami. Także welon.

Miesiącami trwały spekulacje, czyją kreację wybierze Pippa Middleton na ten najważniejszy dzień w jej życiu. W grę wchodziła Emila Wickstead, Jenny Packham, ale Giles Deacon był najbardziej prawdopodobnym wyborem. Był dyrektorem kreatywnym marki Bottega Veneta, potem Toma Forda, a na koniec francuskiego domu mody Ungaro. Swoją pierwszą kolekcję haute couture zaprezentował w 2016 roku.

Siostra księżnej Kate wyglądała wprost idealnie.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.