Dominika Kulczyk w czerwonej kreacji od Tomasza Ossolińskiego na czerwonym dywanie w Cannes

Fot. MAXPPP, Zumapress/FORUM

Na Festiwalu Filmowym w Cannes nie zabrakło również Polaków. W niedzielę 21 maja na pokazie filmu The Meyerowitz Stories na czerwonym dywanie pojawiła się Dominika Kulczyk z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. 

Dominika Kulczyk wystąpiła w pięknej czerwonej kreacji od Tomasza Ossolińskiego.

Czerwona suknia, jak zdradził projektant, była ręcznie plisowana. Miała asymetryczną górę z mocowaniem na jednym ramieniu, drapowanie na dekolcie i plisowaną spódnicę do ziemi. Dekolt zdobiły ponadto białe pawie pióra.

Dominika Kulczyk dobrała do kreacji perłową kopertówkę od Chanel w kształcie kuli.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.