Dzieci księżnej Catherine skradły show na ślubie jej siostry, Pippy Middleton

Fot. Reuters/FORUM

Jednym z honorowych gości na ślubie Pippy Middleton była jej siostra, księżna Catherine. Pomagała siostrze, poprawiała jej suknię, a jej dzieci – George i Charlotte – byli małymi drużbami. 

Na tę rodzinną okazję księżna Catherine wybrała brzoskwiniową suknię od Alexandra McQueena z dekoltem w serek, plisami na spódnicy i szerokimi rękawami ujętymi w mankiety.

Stylizacji dopełniał toczek z różą od Jane Taylor, idealnie dopasowany kolorystycznie do sukienki oraz kolczyki od Kiki McDonough.

Książę George oraz księżniczka Charlotte wystąpili w strojach hiszpańskiej marki Pepa and Co. Księżniczka miała białą sukienkę z szerokim paskiem w kolorze pudrowego różu, a mały książę pastelowe zielone spodenki do kolan i dopasowaną do niego białą bluzeczkę.

Bezapelacyjnie skradli show na ślubie Pippy Middleton.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.