Grażyna Torbicka w białej sukni od Violi Piekut na polskim wieczorze w Cannes

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

W niedzielę 21 maja w Cannes odbył się polski wieczór, w czasie którego odtworzono film Człowiek z żelaza Andrzej Wajdy. Był to hołd oddany polskiemu reżyserowi zmarłemu w październiku ubiegłego roku. Na czerwonym dywanie nie zabrakło tego dnia polskich gwiazd. 

Jedną z nich była Grażyna Torbicka. Wystąpiła w pięknej białej sukni od Violi Piekut.

Tiulowa suknia miała białą jedwabną halkę i głęboki dekolt w kształcie litery V. Delikatny szal na szyi był integralną częścią kreacji.

Stylizacji dopełniała biała kopertówka w kształcie puzderka oraz proste złote sandałki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.