Natalia Janoszek w imponującej kreacji ze strusich piór od Oxany Pastushki w Cannes

 
100%
Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

W poniedziałek 22 maja, szóstego dnia Festiwalu Filmowego w Cannes 2017, był prezentowany film The Killing of a Sacred Deer Yorgosa Lanthimosa. Na czerwonym dywanie pojawiła się Natalia Janoszek, polska aktorka, która robi karierę w Bollywood i Hollywood. 

Natalia Janoszek wystąpiła w pięknej czerwonej kreacji od polskiej projektantki Oxany Pastushki. Suknia miała gorsetową górę, zdobioną kryształkami o różnych kształtach i asymetryczną spódnicę ze strusich piór z długim trenem.

Suknia była przygotowana dla marki Indigo Nails i pierwszy raz wystąpiła w niej Natalia Siwiec we wrześniu 2016 roku.

Jak zdradziła wówczas projektantka Oxana Pastushka:

“Aby powstała ta zjawiskowa kreacja, zorganizowaliśmy 30 metrów strusich piór, 75 metrów tiulu, kryształy Swarovskiego. Oksana pracowała nad suknią przez 5 tygodni”

Która gwiazda wyglądała lepiej w sukni z piór: Natalia Janoszek czy Natalia Siwiec? Zagłosujcie w naszej sondzie zamieszczonej obok. 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.