Aleksandra Gintrowska w kreacji od Violi Piekut na czerwonym dywanie w Cannes

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Na prezentacji filmu The Killing of a Sacred Deer, która odbyła się w poniedziałek 22 maja w czasie Festiwalu Filmowego w Cannes 2017, wśród wielu polskich gwiazd była również Aleksandra Gintrowska. Polska wokalistka wystąpiła na czerwonym dywanie w kreacji od Violi Piekut. 

Piękna suknia w kolorze wina miała głęboki dekolt, zdobienia w talii ze złotymi koralikami i kryształkami oraz podwójną spódnicę z wysokim rozcięciem na udzie.

Aleksandra Gintrowska dobrała do niej czarną pikowaną torebkę. Szkoda że nie zdecydowała się na bardziej eleganckie puzderko lub kopertówkę.

Stylizacji dopełniały cieliste sandałki ze złoceniami.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.