Małgorzata Rozenek-Majdan w kombinezonie od Marlu promuje nowy sezon “Projektu Lady”

Fot. Krystian Maj/FORUM

We wtorek 23 maja w Warszawie odbyło się spotkanie z mediami, promujące nowy sezon Projektu Lady. Jego prowadzącą będzie ponownie Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda stacji TVN zachwyciła wszystkich swoją kreacją w intensywnym kolorze fuksji. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na tę okazję kombinezon od Marlu z asymetryczną górą z jednym rękawem i falbaną na dekolcie. Strój świetnie podkreślił zgrabną sylwetkę celebrytki.

Gwiazda dobrała do stroju proste sandałki w kolorze fuksji oraz złotą kopertówkę marki Kotur. 

W

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.