Czy można wybaczyć każdy błąd?

Miłość to uczucie, dzięki któremu życie staje się piękniejsze. Czasem jednak wiąże się z nią wiele bólu.

Sponsor Tom II” K.N. Haner jest kontynuacją losów Kaliny i Nathana. Kiedy dziewczyna budzi się po wypadku, dowiaduje się, że jest sparaliżowana. Istnieje jednak nadzieja, że Kalina będzie mogła znowu chodzić, niestety czeka ją długa rehabilitacja. Do tego wszystkiego musi opiekować się Sabriną – swoją młodszą siostrą. Do codziennych problemów dochodzi jeszcze złamane serce i tęsknota za byłym chłopakiem. Kiedy Kalina dochodzi do siebie, Nathan musi zmierzyć się ze sprawami z przeszłości. Nadchodzi dzień, w którym losy tej dwójki ponownie się splatają. Czy Kalina będzie umiała wybaczyć Nathanowi, to co jej zrobił? Czy chłopak zrobi wszystko, by odzyskać ukochaną? Czy miłość jest silniejsza od wszystkich przeszkód, które stają na drodze dwójki zakochanych ludzi?

Królowa dramatu

N. Haner nie bez powodu została okrzyknięta przez swoich czytelników królową dramatu. “Sponsor Tom II” to kolejna porcja problemów i zmagań z ciężką codziennością. Bohaterowie muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, ale także uporać się z przeszłością. Tylko, czy ich związek na pewno rozpadł się na dobre? Może istnieje jeszcze szansa, że uda im się poskładać kawałki tej układanki… Akcja toczy się szybko, zdecydowanie nie ma czasu na nudę. Nie brakuje niespodziewanych zwrotów, pojawia się również wątek sensacyjny, który dodatkowo nadaje tempa. Trzecioosobowa narracja z perspektywy Nathana i Kaliny pozwala lepiej wczuć się w trudną sytuację, w której znaleźli się bohaterowie. Z kolei dobra kreacja postaci sprawia, że możemy lepiej poznać psychikę tej dwójki. Lekki styl i przystępny język sprawia, że książkę czyta się ekspresowo. Każda strona przynosi nowe informacje, które wzbudzają apetyt na więcej. Właśnie dlatego “Sponsor Tom II” czyta się jednym tchem. Warto zarezerwować dla niego dłuższy wieczór, bo z przygodami Kaliny i Nathana naprawdę ciężko się rozstać.

Historia tej pary uświadamia czytelnikowi, że człowiek jest w stanie unieść bardzo wiele. Każdy problem, który stanie na naszej drodze jest wyzwaniem, które kształtuje charakter i osobowość.  Dzięki tym wyzwaniom stajemy się silniejsi, a dzięki temu jesteśmy w stanie wybaczać, nawet wtedy, kiedy zdrowy rozsądek radzi, by jak najszybciej się wycofać. W końcu miłość jest największym wyzwaniem, jakie spotyka każdego człowieka.

“Sponsor Tom II” to prawdziwy must read dla każdej kobiety, która przechodzi przez życiowe zawirowania i nie wie, w którą stronę skierować swoje kolejne kroki.