Czerwone dywany

blog lifestyle

mikrofon
News

Była jurorka The Voice of Poland w Top Model – Niestosowny komentarz Patrycji Markowskiej

Program Top Model, emitowany w TVN od kilku lat, z każdą edycją budzi wielkie emocje. Teoretycznie show ma stawiać przed uczestnikami zadania związane z modelingiem i wyłonić zwycięzcę, który oprócz nagrody pieniężnej, podpisze też kontrakt z agencją modelek. Coraz częściej jednak zauważa się w programie pewne nadużycia względem uczestników. Począwszy od drastycznych metamorfoz, które niekiedy niszczą włosy uczestnikom w celu budowania dramatyzmu, przez szantaż emocjonalny i presję przy sesjach rozbieranych, na niewybrednych komentarzach jury kończąc. Po ostatnim incydencie z udziałem Patrycji Markowskiej, internet zawrzał.

W niemal każdym odcinku gościnnie występują gwiazdy i sławni fotografowie, którzy wspierają uczestników w wyzwaniach i sesjach zdjęciowych. Jedną z zaproszonych osób okazała się Patrycja Markowska, wokalistka i była jurorka w muzycznym programie The Voice of Poland. Towarzyszyła ona potencjalnym modelom podczas trudnego zadania, kiedy to musieli pozować na wysokim rusztowaniu. Dramatem odcinka miał być lęk wysokości, z którym mierzyli się Maja i Łukasz. Jednak po emisji, głównym przedmiotem debat wśród widzów jest wypowiedź Patrycji Markowskiej, skierowana do 20-letniego Ernesta. „Adoptowałabym cię bardziej niż ***”, stwierdziła wokalistka, czym wywołała żywe reakcje reszty jury, niezręczny uśmiech u samego Ernesta i oburzenie wśród internautów.

Kilka osobowości youtubowych skomentowało zachowanie gwiazdy i uznało je za niestosowne. Użytkownicy platformy w komentarzach zwracają często uwagę na różnicę wieku między ponad 40-letnią kobietą i młodym uczestnikiem. Sama Markowska tłumaczy, że tekst był żartem i apeluje, żeby nie brać jej słów na poważnie. Jednak coraz więcej osób sugeruje, że problemu seksistowskich komentarzy nie powinno się bagatelizować. Czy doczekamy się przeprosin artystki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *