Czerwone dywany

blog lifestyle

mikrofon
News

Była jurorka The Voice of Poland w Top Model – Niestosowny komentarz Patrycji Markowskiej

Program Top Model, emitowany w TVN od kilku lat, z każdą edycją budzi wielkie emocje. Teoretycznie show ma stawiać przed uczestnikami zadania związane z modelingiem i wyłonić zwycięzcę, który oprócz nagrody pieniężnej, podpisze też kontrakt z agencją modelek. Coraz częściej jednak zauważa się w programie pewne nadużycia względem uczestników. Począwszy od drastycznych metamorfoz, które niekiedy niszczą włosy uczestnikom w celu budowania dramatyzmu, przez szantaż emocjonalny i presję przy sesjach rozbieranych, na niewybrednych komentarzach jury kończąc. Po ostatnim incydencie z udziałem Patrycji Markowskiej, internet zawrzał.

W niemal każdym odcinku gościnnie występują gwiazdy i sławni fotografowie, którzy wspierają uczestników w wyzwaniach i sesjach zdjęciowych. Jedną z zaproszonych osób okazała się Patrycja Markowska, wokalistka i była jurorka w muzycznym programie The Voice of Poland. Towarzyszyła ona potencjalnym modelom podczas trudnego zadania, kiedy to musieli pozować na wysokim rusztowaniu. Dramatem odcinka miał być lęk wysokości, z którym mierzyli się Maja i Łukasz. Jednak po emisji, głównym przedmiotem debat wśród widzów jest wypowiedź Patrycji Markowskiej, skierowana do 20-letniego Ernesta. „Adoptowałabym cię bardziej niż ***”, stwierdziła wokalistka, czym wywołała żywe reakcje reszty jury, niezręczny uśmiech u samego Ernesta i oburzenie wśród internautów.

Kilka osobowości youtubowych skomentowało zachowanie gwiazdy i uznało je za niestosowne. Użytkownicy platformy w komentarzach zwracają często uwagę na różnicę wieku między ponad 40-letnią kobietą i młodym uczestnikiem. Sama Markowska tłumaczy, że tekst był żartem i apeluje, żeby nie brać jej słów na poważnie. Jednak coraz więcej osób sugeruje, że problemu seksistowskich komentarzy nie powinno się bagatelizować. Czy doczekamy się przeprosin artystki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *