Czerwone dywany

blog lifestyle

Materiały partnera

Jak dobrać długi naszyjnik do sukienki?

Długi naszyjnik jest ozdobą pełną klasy. Doskonale podkreśla walory kobiety, która go nosi i uzupełnia całą stylizacją. Jest jednak jeden warunek – musi on być właściwie dobrany. Jak to zrobić, dowiecie się z niniejszego artykułu.

Jakie zestawiać długie naszyjniki z wisiorkiem z sukienką?

Jeśli chodzi o wzornictwo długich naszyjników, to nie ulega wątpliwości, że jest bardzo bogate. W zasadzie możliwości użycia ich do stylizacji są nieskończone. Wystarczy mieć odpowiednią wizję. Trzeba jednak przestrzegać pewnej zasady, po to aby stylizacji nie zepsuć a zamiast tego zrobić piorunujące wrażenie. Zasada ta brzmi – dobieraj dodatki pod kątem biżuterii. Czyli złoty łańcuszek – złote dodatki, np. zapięcia torebki. Pomieszanie kolorów ozdób i biżuterii sugeruje różne rodzaje kruszców a to nie wygląda najkorzystniej(choć wyjątkiem może być połączenie srebra i białego złota, od każdej reguły są wyjątki). Kolor naszyjnika należy też uzależnić od koloru sukni. Zielona suknia będzie się świetnie komponować z naszyjnikiem z żółtego złota. Cała stylizacja powinna stanowić spójną całość.

Długi naszyjnik srebrny – do jakich sukienek będzie najlepiej pasować?

Zimna barwa srebra sprawia, że biżuteria z niego wykonana doskonale prezentuje się na stonowanych barwach. Mogą być jasne lub ciemne, niemniej nie powinny być krzykliwe. Zwłaszcza, jeśli sukienkę dobieramy na oficjalne spotkanie lub do pracy. Kolory „biurowe” czyli granatowy i czarny będą pasować do długiego naszyjnika srebrnego. Takie propozycje ofereuje https://esclusiva.pl/naszyjniki-srebrne Podobnie kolor biały to idealne „tło” dla srebra. Nic nie stoi na przeszkodzie aby nieco zaszaleć ze stylizacją zwłaszcza w okresie karnawałowym i dobrać sukienkę do koloru kamienia szlachetnego osadzonego w naszyjniku. Rubin w zawieszce? Ubieramy czerwoną sukienkę. Srebrny naszyjnik będzie z nią wspaniale kontrastować i przykuwać uwagę. A o to przecież chodzi na imprezie karnawałowej.

Jaki może być długi złoty naszyjnik?

Wbrew pozorom złoto daje najwięcej możliwości jeśli chodzi o stylizację. Dzieje się tak dlatego, że nie ma jednego koloru złota. Oprócz najbardziej znanego, żółtego złota, dostępne jest złoto różowe i białe. Długi złoty naszyjnik może być więc założony na każdą okazję. Białe złoto szczególnie powinno przypaść do gustu wielbicielkom srebra. Długie naszyjniki to doskonała opcja na elegancką ale niekoniecznie oficjalną okazję. Żółte złoto ma tą zaletę, że nigdy nie przestanie być modne. Naszyjniki złote wysadzane odpowiednimi dla danej barwy kamieniami szlachetnymi to idealna propozycja, która zawsze pozostanie w kanonie stylu i elegancji.

Długi naszyjnik z chwostem czyli z czym?

Nietypowym, łączącym tradycję i nowoczesność jest chwost. Chwost to staropolskie słowo oznaczające ozdobne, przypominające nieco pompon, zakończenie sznura. Długie naszyjniki z chwostami o nowoczesnym dizajnie to świetny wybór biżuterii na co dzień. Srebrny naszyjnik i biały chwost to idealne połączenie. Zobacz jak wygląda https://esclusiva.pl/naszyjniki/ .Jednak bogactwo kolorów chwostów daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o stylizację. Kolory sukienki możemy dobrać pod kolor chwosta otrzymując tym samym bardzo ciekawą i ładną stylizację. Długie naszyjniki z chwostem to propozycja dla kobiet odważnych, lubiących nietypowe rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *