Czerwone dywany

blog lifestyle

Materiały partnera

Krioterapia włosów – na czym polega ten zabieg i czy jest dla Ciebie? Sprawdzamy!

Zniszczone, wypadające, pozbawione blasku włosy? Niestety wiele osób zmaga się właśnie z taką kondycją swoich włosów. Sposobem wydają się być zabiegi wykonywane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Do nich należy między innymi krioterapia włosów. Czy każdy może się na nią zdecydować? Na jakie efekty można liczyć? O tym poniżej.

Krioterapia włosów – definicja w pigułce

Na samym początku mówiąc o krioterapii należy przybliżyć zasadę jej działania. Otóż przy tym zabiegu wykorzystywana jest moc zimna, a konkretnie nawet -20 stopni. Zimną powierzchnią blaszek przypominających prostownicę przejeżdża się kolejno po wszystkich pasmach włosów. Uprzednio jednak nakłada się na nie specjalne kosmetyki zawierające aktualnie potrzebne substancje odżywcze. Zimne powietrze sprawia, że mają one znacznie większą szansę na wchłonięcie się w głębokie warstwy włosa. Tym samym mogą następnie na niego oddziaływać od wewnątrz. Efekt takiego zabiegu widoczny jest natychmiast po jego wykonaniu, co jest ogromnym plusem, a także powodem do stałego wzrostu popularności krioterapii.

Krioterapia włosów – wybierz piękny wygląd!

Wiemy już jak przebiega sam zabieg krioterapii włosów, a teraz pora na wyjaśnienie kiedy i w jakim celu warto z niego skorzystać. Tak wiec udać się do salonu fryzjerskiego takiego jak https://zarembasalony.pl/ można w każdym momencie, gdy uzna się że kondycja włosów jest daleka od ideału. Mogą być one właśnie po okresie silnej wystawy na promienie słoneczne. Może to być czas po intensywnym farbowaniu, rozjaśnianiu, prostowaniu. A może to być także ogólna zła kondycja, na którą składa się wiele czynników, także tych zewnętrznych. Krioterapia włosów ma za zadanie ich odbudowę, regenerację i ogólną poprawę wyglądu. Można liczyć na wygładzenie struktury, bez efektu puszenia, a także piękny blask. Będzie to także uczucie miękkości i nawilżenia włosów. Zostaną one bowiem odpowiednio odżywione. Warto wspomnieć, że nie traci się przy tym efektów innych zabiegów np. rozjaśniania. Przeciwnie, zyska ono nową, zdrowszą oprawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *