Czerwone dywany

blog lifestyle

Materiały partnera

Krzesła Herman Miller Aeron – komfortowa praca przy biurku!

Nie da się ukryć, że praca biurowa należy do tych wygodniejszych, szczególnie jeżeli możemy pracować zdalnie. Nie jest jednak również bez wad. Osoby, które przez dłuższy czas pracują w pozycji siedzącej, borykają się często z przewlekłym bólem pleców, szyi, czy ramion, a także problemami z oczami. Aby nasze zdrowie pozostało nienaruszone, powinniśmy przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami ergonomii. Jednym z kluczowych elementów, który zapewnią komfort podczas pracy, jest krzesło biurowe. W tym artykule powiemy Ci o konkretnym modelu foteli, a mianowicie o Herman Miller Aeron. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, dlaczego to właśnie jego warto kupić, zdecydowanie zachęcamy do dalszej lektury.

Krzesła Herman Miller Aeron – najwyższa jakość foteli biurowych

Herman Miller Aeron to krzesło, które swoją premierę miało jeszcze w ubiegłym wieku. Z czasem oczywiście było na bieżąco modernizowane tak, aby spełniać oczekiwania coraz to bardziej wymagających użytkowników. Aktualnie fotel wyposażony jest w łagodny mechanizm pochylania, regulowane zawieszenie oraz oplot elastomerowy. Wzdłuż siedziska i oparcia umieszczonych jest osiem tak zwanych stref komfortu. Gwarantują one zróżnicowane napięcie oplotu, co z kolei zwiększa komfort w miejscach, w których krzesło styka się z ciałem użytkownika. Oplot na siedzisku i oparciu pozbawiony jest pianek, co pozwala utrzymać komfortową temperaturę ciała.

Krzesła Herman Miller Aeron – z myślą o użytkowniku

Faktem jest, że krzesła Herman Miller Aeron powstały z myślą o ich użytkownikach. Projektanci fotela zdają sobie sprawę z tego, jak obciążająca dla naszego ciała, jest ciągła praca przy biurku, w pozycji siedzącej i właśnie dlatego projekt mebla powstał w oparciu o wiedzę z zakresu ergonomii. Wszystkie dostępne w kolekcji modele możesz zobaczyć tutaj https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Zadbaj o siebie, a także o piękny wystrój biura i postaw na krzesła Herman Miller Aeron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *