Czerwone dywany

blog lifestyle

model
News

Kto wygra IX edycję Top Model? Znamy finalistów!

Top Model to niezwykle popularny program rozrywkowy. Z każdą edycją przybywa fanów, którzy kibicują swoim faworytom. Jednak z uwagi na panującą w kraju i na świecie sytuację, tegoroczny sezon z pewnością przejdzie do historii.

W tym roku w finalne mamy aż cztery osoby. Są to – Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska (zdobywczyni Złotego Biletu), Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica. Każdy z finalistów dzielnie walczył w zadaniach, takich jak między innymi sesja na wysokości czy pod wodą. Program bez wątpienia wymaga ogromnej siły woli, świadomości ciała oraz nietuzinkowej urody i osobowości. Tegoroczni finaliści mają wszystkie te cechy. IX edycja Top Model jest niezwykle mocna, ponieważ uczestnicy już od pierwszego odcinka prezentowali tak wysoki poziom, że wszystkie eliminacje wzbudzały niemałe poruszenie wśród fanów. Ale kto wygra?

Za niespełna tydzień przekonamy się, czy zwycięzcą programu zostanie piękna i zdeterminowana Patrycja Sobolewska, delikatna i niezwykle urodziwa Weronika Kaniewska, czy może któryś z panów – charakterny i profesjonalny Mikołaj Śmieszek czy wesoły i przebojowy Dominic D’Angelica. Jedno jest pewne – niezależnie od decyzji widzów, każdy z nich jest już wygranym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *