Czerwone dywany

blog lifestyle

Moda News

Kurtki i długie płaszcze – czyli Twój wiosenny niezbędnik

Wiosna to czas zmian. Po zimie warto wymienić swoją ciężką garderobę na lekkie narzutki, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się doskonale. Co w tym sezonie sprawdzi się najlepiej?

Jak wiadomo, wiosenna pogoda jest bardzo zmienna. Ciepłe i słoneczne popołudnie może nagle przerodzić się w mroźny wieczór, dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko. Najlepszym pomysłem jest zakładanie wielu warstw, dzięki czemu można w razie konieczności coś z siebie zdjąć. Tutaj puchowe kurtki raczej się nie sprawdzą, dlatego lepiej postawić na krótką kurtkę lub klasyczną parkę. Ważne, by rozmiar był tak dopasowany, żeby była możliwość nosić pod spodem ciepły sweterek lub bluzę. Parka będzie wyglądać lekko i chronić przed deszczem oraz wiatrem.

Innym rozwiązaniem jest zakup długiego płaszcza, który będzie służył nie tylko wiosną, ale również jesienią. To uniwersalne i modne ubranie zapewni wygodę i będzie odpowiednie dla każdej sylwetki. Długie płaszcze obecnie noszą największe polskie gwiazdy, jak na przykład Barbara Kurdej-Szatan, która na swoim instagramowym profilu zaraża optymizmem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *