Czerwone dywany

blog lifestyle

Moda

Letni kombinezon – dla kogo będzie odpowiedni?

Zbliża się lato, więc czas pomyśleć o wzbogaceniu swojej garderoby w lżejsze ubrania. Poza tradycyjnymi sukienkami warto zaopatrzyć się także w kombinezon, który będzie niezwykle wygodny, a przy tym zakryje mankamenty sylwetki.

Kombinezony dostępne są w naprawdę wielu krojach, dzięki czemu można dopasować model do konkretnej figury. Na przykład panie o długich i szczupłych nogach będą świetnie wyglądały w kombinezonach z krótkimi nogawkami. Z kolei kobiety o obfitszych udach i wąskich ramionach, czyli tak zwane ,,gruszki”, pokochają modele ze zdobieniami w górnej partii lub typu cold shoulders. Tutaj warto odwrócić uwagę od szerokich bioder i postarać się, by długie nogawki nie miały zbyt wielu wzorów. Przy szerszych ramionach wybierzemy już nogawki 3/4 lub 7/8 i różnego rodzaju wariacje zdobieniowe na dole, jak koronki lub frędzle.

Jednak w kombinezonach najważniejsze jest, by były z przewiewnego materiału. To właścicielka ma się dobrze czuć w danym modelu. Nie zapominajmy o różnorodności wyboru i letnich wzorów. Ostatnio na Instagramie swoją stylizacją pochwaliła się tancerka Agnieszka Kaczorowska, która w letnim kombinezonie wygląda naprawdę obłędnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *