Czerwone dywany

blog lifestyle

koncert
News

MTV EMA 2020 – kto w tym roku zawładnął sceną?

MTV EMA 2020 już za nami! Ósmego listopada miała miejsce 27. gala wręczenia statuetek. Tegoroczna ceremonia z pewnością zostanie zapamiętana, ponieważ z uwagi na sytuację panującą na świecie odbyła się online. Mimo to nie zabrakło występów takich gwiazd jak Doja Cat czy Little Mix. Ale kto ostatecznie otrzymał statuetkę?

Wczorajsza gala bezsprzecznie należała do koreańskiego zespołu BTS. Ze swoim singlem ,,Dynamite” wygrali w kategorii najlepsza piosenka, ponadto odebrali nagrodę dla najlepszego zespołu, najlepszego artysty pop, najwierniejszych fanów i najlepszego koncertu wirtualnego. Standardowo nie zabrakło wyróżnień dla artystów z poszczególnych gatunków muzycznych. Cardi B wygrała w kategorii hip-hop, Coldplay – rock, David Guetta – elektronika oraz Hayley Williams – muzyka alternatywna. Miano najlepszej nowej artystki zyskała Doja Cat.

MTV EMA słynie z nieprzewidywalności. Na wczorajszej gali nie obyło się bez emocji. Jedną z niespodzianek była wygrana Margaret jako najlepszej polskiej artystki. Chociaż wokalistka wygrała zasłużenie, sama była zaskoczona werdyktem i wyznała, że spodziewała się zwycięstwa innego z nominowanych – rapera Quebonafide. Nie ma wątpliwości, że wśród nominowanych do tego tytułu znalazła się również śmietanka polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i stawiająca pierwsze kroki w showbiznesie Sanah.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *