Czerwone dywany

blog lifestyle

zdjęcia
Materiały partnera

Multirama na zdjęcia – pomysł na wyjątkową dekorację

Multirama na zdjęcia to uniwersalna dekoracja, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Do jej głównych zalet należy stosunkowo niska cena i możliwość wyrażenia siebie. Puste przestrzenie pomiędzy ramkami przystosowane są specjalnie do rodzinnych pamiątek w postaci zdjęć. Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał multiramy i jakie warianty oferują nam producenci!

Multirama na zdjęcia – mini galeria w Twoim salonie

Salon jest miejscem, w którym zazwyczaj spędza się najwięcej czasu. Rodziny spotykają się tam, by wspólnie odpocząć od natłoku dnia codziennego i zacieśnić więzi. Z tego względu warto zadbać o przytulną aranżację tego wyjątkowego wnętrza. W tym celu możemy postawić na ciepły kolor ścian, ozdobny żyrandol czy nowoczesne kinkiety. Ale co zrobić z pustymi ścianami? Obrazy malowane na płótnie sprawdzają się raczej we wnętrzach vintage, dlatego nie wszędzie będą pasować. Niektórzy wybierają plakaty, jednak jak się okazuje to wciąż nie jest to. Brakuje wyróżnika, czegoś, co będzie oddawało charakter właścicieli i tchnie życie w pustą przestrzeń. Taka właśnie jest multirama na zdjęcia. Nie ma sensu kupować kilku ozdobnych ramek, gdy można stworzyć mini galerię za pośrednictwem jednej dużej multiramki. Do wyboru mamy między innymi multiramy drewniane, kolorowe, nowoczesne oraz rustykalne, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Multirama na zdjęcia jako ozdoba do pokoju dziecięcego

Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi szczególnie potrzebują miejsca, w którym będą mogli czuć się bezpiecznie. Multirama na zdjęcia jest świetnym sposobem, by dodać przytulnego charakteru i rodzinnego ciepła wnętrzu. Wybierając kolorową multiramę możesz podkreślić dziecięcą radość i wyobraźnię. Doskonałym pomysłem będą modele takie jak te dostępne na stronie https://www.oprawiamy.pl/c208,multiramki-drewniane-ramki-dekoracyjne. Drewniana multirama z pewnością stanie się główną dekoracją, na którą będą zwracać uwagę wszyscy goście. Dzięki wizerunkom rodziców zerkających z fotografii, pokój dziecięcy stanie się bardziej przyjazny i radosny. Już dziś zdecyduj się na tę wyjątkową ozdobę i zapełnij pustą przestrzeń na swój sposób!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *