Czerwone dywany

blog lifestyle

Uroda

Poznaj trzy kultowe upięcia włosów

Chociaż w rozpuszczonych włosach panie wyglądają naprawdę kobieco, to czasem ciekawym urozmaiceniem może być upięcie długich kosmyków. To przede wszystkim wygoda, a czasem bardzo korzystne rozwiązanie, by odsłonić piękne rysy twarzy.

Bardzo popularną fryzurą jest niedbały koczek. Jednak niech ta nazwa nikogo nie zmyli! To nie tylko upięcie przeznaczone do chodzenia po domu. Śmiało można wykorzystywać je do rockowych stylizacji, gdzie rządzi koszula flanelowa i skórzana kurtka. Z kolei jeśli chcemy wykorzystać koczek do eleganckiej sukienki, to możemy po prostu go dokładniej wystylizować, tak by żadne kosmyki nam nie uciekały.

Pomysłem na lekką i romantyczną fryzurę jest wianek z włosów. To wcale nie takie trudne, a zapewnia słowiański look idealny do letnich sukienek. Takie upięcie będzie dobrze się trzymało, gdy wykonamy je według instrukcji. Taki nietypowy warkocz idealnie współgra z naturalnym makijażem i podkreśla delikatną urodę. Jednak najbardziej znany i nie wychodzący z mody jest wysoki kucyk, zwany końskim ogonem. Pasuje tak naprawdę do wszystkich stylizacji i praktycznie każdej urody. Zdjęcie w takiej fryzurze na swoim Instagramie opublikowała Marcelina Zawadzka, która wygląda w niej naprawdę kobieco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *