Czerwone dywany

blog lifestyle

Materiały partnera

Stoły rozkładane na zamówienie – jakie są najnowsze trendy?

Jeśli planujesz zakup stołu rozkładanego na zamówienie, na pewno chcesz dopasować projekt do swoich potrzeb. Masz już dokładnie obliczone wymiary pomieszczenia i wiesz, jakiej wielkości powinien być mebel, aby nie zawadzać i wpasować się w wystrój. Jednak nie oszukujmy się, chociaż praktyczne względy są bardzo istotne, większość chce również mieć modny wystrój. Na szczęście obecnie panujące trendy pozwalają na zachowanie złotego środka.

Stoły rozkładane na zamówienie – lite drewno

Drewniane meble nie wychodzą z mody od wielu stuleci. Zmienia się co najwyżej ich forma. Jednak ich trwałość oraz ponadczasowa elegancja powoduje, że ciągle cieszą się ogromną popularnością. Jeśli interesują Cię drewniane stoły rozkładane na zamówienie, zwróć uwagę na to, z czego są tak naprawdę wykonane. Jak się okazuje, niektórzy producenci opisują swoje wyroby z płyty wiórowej jako drewniane. Przy zakupie dopytaj, czy produkt zostanie wykonany z drewna litego. Jeśli nie wiesz na jaki gatunek się zdecydować, bezpiecznym wyborem zazwyczaj jest dąb.

Stoły rozkładane na zamówienie – funkcjonalność

W przypadku nowoczesnych mebli nie istnieje coś takiego jak „modne i niepraktyczne”. Projektanci kładą ogromny nacisk na to, aby stoły rozkładane i inne wyroby na zamówienie, były jak najbardziej funkcjonalne. Jeśli chcesz, aby Twój stolik dobrze Ci służył i pozwolił gościom sądzić, że jesteś zarówno modna, jak i zaradna, upewnij się, że będzie Ci się z niego dobrze korzystało. Wybierz mechanizm rozkładania z wkładką frontową lub dostawkami. Nie będziesz musiała ściągać rzeczy z blatu, aby zrobić miejsce dla dodatkowego biesiadnika.

Stoły rozkładane na zamówienie – prostota

Dekoracyjne ornamenty sprawdzają się w niektórych aranżacjach, jednak styl nowoczesny przede wszystkim kocha prostotę. Meble, które sprawdzą się we współczesnych wnętrzach znajdziesz tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/drewniane-stoly/. Mimo braku misternych ozdób, stoły mają osobliwy wdzięk, a dzięki Twoim modyfikacjom, mogą nabrać więcej charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *